rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

Bal Maturalny w Kuźni Napoleońskiej to wydarzenie niezwykłe i niezapomniane. Wszystko odbywa się na naszej głównej sali bankietowej, Sali Rubinowej o powierzchni 600 m2, 6 m wysokości, wyposażonej w obszerny parkiet taneczny, system świateł bankietowo – dyskotekowych, scenę, klimatyzację i oczywiście bez filarów. Dodatkowo do dyspozycji uczestników oddawana jest bezpośrednio połączona z salą bankietową nasza sala restauracyjna Białe Noce.


Dzięki naszym bezpośrednio połączonym salom bankietowym i restauracyjnym oferujemy naszym gościom ponad 900m2 przestrzeni bankietowej i tanecznej.


Polonez w Kuźni Napoleońskiej to gwarancja, że wszyscy będą w nim mogli wziąć udział, a nawet najbardziej skomplikowane aranżacje będą możliwe do przeprowadzenia w pełnej wygodzie. W tej wyjątkowej chwili nie zabraknie oczywiście miejsca dla rodziców i osób towarzyszących.


Obszerny parkiet, system świateł dyskotekowo balowych i scena zmienia naszą salę balową w miejsce dynamicznej zabawy i tańca. Tej noc nikt nie może się nudzić, a zabawa trwa do rana.


Nasza Sala Rubinowa pozwala na przygotowanie bankietu przy stołach okrągłych lub długich. Natomiast doświadczona obsługa zapewni efektywny i szybki serwis, specjalnie dobranego na tą okazję menu.


Całe wydarzenie zabezpieczone jest przez profesjonalną ochronę.

 

Dowiedz się więcej i umów z naszym koordynatorem:
Tel.:    (+48 22) 256 97 07
Fax:     (+48 46) 861 52 71

 

Email:      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 


ngo-baner

baner-grupy-turystyczne