rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

Muzyka to ważny, jeżeli nie decydujący element każdego wieczoru. Tak bardzo zakorzeniona w polskiej tradycji i kulturze stanowi część naszego życia i celebrowania najróżniejszych wydarzeń. Dobrze to rozumiejąc Hotel Kuźnia Napoleońska przez dekady swojej działalności miał okazję współpracować z różnymi twórcami, muzykami i zespołami. Dzięki temu zawsze jesteśmy wstanie polecić sprawdzone rozwiązanie muzyczne na konkretne wydarzenie .


W zależności od charakteru wieczoru lub Państwa potrzeb możemy zaproponować różne konfiguracje stylów. Od spokojnej muzyki ambient, która miałaby być tylko tłem dla koktajlu lub bankietu, przez muzyczną zabawę tematyczną, koncerty po pełną dyskotekę.


W naszej ofercie muzycznej polecamy:


DJów
Sprawdzeni prowadzący i kreatorzy zabawy z doskonałym zmysłem muzycznym. Nigdy nie są mono tematyczni i zawsze potrafią wyczuć potrzeby  parkietu i przygotować wiązankę dokładnie pod uczestników.  

 

Duet Rozrywkowy
Doskonały duet muzyczny do prowadzenia biesiady lub zabawy dla mniejszej liczby osób. Łącząc wyśmienite prowadzenie z muzyką śpiewaną na żywo oraz żywiołową zabawę wśród gości są doskonałym wyborem dla ludzi, którzy szukają miłej, dynamicznej rozrywki tanecznej w starym stylu.

 

Zespoły muzyczne
Od zespołów coverowych, przez tematyczne zespoły jezzowe lub regionalne po słynne grupy. Dla Hotelu Kuźnia Napoleońska nie są oni nikim obcym. Polecane przez nas zespoły grały u nas już nie jeden raz. Wszystkie z wieloletnim doświadczeniem i praktyką. Nic bowiem tak nie rusza Gości jak cztero czy pięcio osobowy zespół z ulubionym repertuarem uczestników.


Zapraszamy do kontaktu z naszym koordynatorem:
Tel.:    (+48 22) 256 97 07
Fax:     (+48 46) 861 52 71

 

Email:      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ngo-baner

baner-grupy-turystyczne