rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

Nic tak nie łączy ludzi jak dobra zabawa, a dla tej w Hotelu Kuźnia Napoleońska jest mnóstwo okazji.  Swobodnie i w dobrym stylu to dwa słowa przewodnie naszych imprez. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewnia połączenie dobrego smaku, trunków i zabawy w proporcjach, które decydują o tym że bankiet jest pamiętany i wspominany. Profesjonalny serwis zagwarantuje Gospodarzowi i jego Gościom pełnię komfortu i wygody oraz zapewni pełne stoły oraz bufety. Jeżeli klasyczne bankiety stały się już nudne szeroki wachlarz naszych lokalizacji oraz możliwości organizacyjnych pozwoli na organizację zupełnie nowatorskich idei.

 

Oferujemy szeroki wachlarz zabaw tematycznych, które nadadzą wydarzeniu zupełnie nowego wymiaru. W Hotelu Kuźnia Napoleońska przeniesienie bankietu w zupełnie inny świat to prawdziwa przyjemność. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi scenariuszami zabaw z Chicago lat 30tych, PRLu z przymrużeniem oka, Japonii samurajów, gór, Polski szlacheckiej, tropików i wielu innych.

 

Kreatywny i doświadczony zespół animatorów, duże możliwości realizacyjne i aranżacyjne stworzą atmosferę, która zapewni zabawę do samego rana.

 

Dowiedz się więcej i umów z naszym koordynatorem:
Tel.:    (+48 22) 256 97 07
Fax:     (+48 46) 861 52 71

Email:      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 


ngo-baner

baner-grupy-turystyczne