rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

Klasztor Niepokalanów 1 km

Kompleks religijny składający się z Bazyliki, Kaplicy św. Maksymiliana Kolbe, Klasztoru oraz między innymi: Muzeum Świętego Maksymiliana, Muzeum Straży Pożarnej, Muzeum Papieskie, Panorama Tysiąclecia, Misterium Męki Pańskiej

niepokalanow

cień

Kampinoski Park Narodowy 10 km

Kampinoski Park Narodowy został utworzony 16 I 1959 roku dzięki staraniom Jadwigi i Romana Kobendzów. Powierzchnia parku wynosi 38 544,33 ha, z czego 72,40 ha przypada na Ośrodek Hodowli Żubrów.

kampinoski park narodowy

cień

Dom Urodzin Fryderyka Chopina 12 km

Muzeum Fryderyka Chopina to miejsce kultywowania pamięci wielkiego Kompozytora oraz udostępnienie wiedzy na temat jego życia i twórczości szerokiemu gronu odbiorców. Nowe Muzeum jest narodową instytucją pamięci Fryderyka Chopina.

muzeum chopina

cień

Muzeum Ziemi Sochaczewskiej 13 km

Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą - Muzeum Pomnik gromadzi zbiory dotyczące okresu II wojny światowej, prezentowane na stałej wystawie "Pole Bitwy 1939-1945" oraz ekspozycji plenerowej na dziedzińcu muzeum.

muzeum ziemi sochaczewskiej

cień

Muzeum w Nieborowie i Arkadii 30 km

Muzeum w Nieborowie i Arkadii powstało w 1945 roku. W jego skład wchodzą Pałac Radziwiłłów wraz z ogrodem w Nieborowie i Ogród Romantyczny Heleny Radziwiłłowej w Arkadii.

muzeum nieborow

cień

 

ngo-baner

baner-grupy-turystyczne