rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

Kuźnia Napoleońska

Nasza sygnowana restauracja serwująca kuchnię staropolską i lokalną od 1967 roku, z klimatycznym drewnianym wnętrzem i wyjątkowymi pamiątkami od naszych gości z całego świata.

 

Kuchnia:          polska, międzynarodowa

Otwarta:          10:00 – 20:00 (codziennie)

kuznia-napoleonska

cień

Białe Noce

Przygotowana z myślą o naszych Gościach hotelowych
i specjalnych wydarzeniach. Bezpośrednio połączona z lobby i Salą Rubinową. Tutaj też serwujemy nasze przepyszne śniadania już od godziny 5:00 rano.

 

Kuchnia:       polska, międzynarodowa
Otwarta:       20:00 – 10:00 (codziennie)
Śniadanie     5:00 – 10:00

biale-noce

cień

Śniadanie

Najważniejszy posiłek dnia w Kuźni Napoleońskiej to prawdziwe wydarzenie. Od wczesnych godzin porannych przygotowujemy to co najlepsze w słynnym polskim śniadaniu od świeżego pieczywa z lokalnej piekarni, wędlin, serów, jogurtów, soków i oczywiście kawy oraz herbaty.

 

Śniadanie     5:00 – 10:00

sniadania

cień

Bar

Pięcio metrowy bar z wyborem ponad 50 alkoholi oraz bogatą kartą win z nowego i starego świata. Na smakoszy kawy czeka wyjątkowa włoska kawa Mokasir. Położny w restauracji Białe Noce to doskonałe miejsce na wieczorne spotkania i relaks.

 

Otwarta:    20:00 – 10:00 (codziennie)


bar

cień

Ruszt & Grill

Doskonałe miejsce na biesiadę i zabawę przy grillu niezależnie od pory roku i pogody. Murowany grill i stoły biesiadne tworzące niezapomniany klimat, kiedy, bilard, dart i cymbergaj zapewniają zabawę.

 

Otwarta:    na zamówienie, wydarzenia specjalne


grill-ruszt

cień

Altana & Ogród

Nasz ogród skrywa kolejne wyjątkowe miejsce do zabawy i biesiadowania. W pełni zadaszona Altana z grillem oraz miejsca na ogniska pozwalają na organizację wyjątkowych pikników, zabaw, ognisk i biesiad.

 

Otwarta:    na zamówienie, wydarzenia specjalne


altana

cień

ngo-baner

baner-grupy-turystyczne