rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

 

W Hotelu Kuźnia Napoleońska oddajemy do Państwa dyspozycji poza salami konferencyjnymi i bankietowymi dodatkowe ponad 800 m2 powierzchni targowej i wystawienniczej. Strategicznie dobrana lokalizacja powoduje, że w czasie wydarzenia wystawcy znajdują się w najbardziej eksponowanym miejscu, którego ominięcie jest niemożliwe. Układ oraz architektura naszych wnętrz daje dużą przestrzeń, ale bez przytłaczającego bezdusznego wyglądu hal targowych.

Nasz zespół koordynatorów wraz z Państwem przygotuje najlepsze umiejscowienie i rozłożenie stoisk. Łącznie z możliwością wprowadzenia samochodów i innych pojazdów mechanicznych. Jednocześnie oferując wszystkim wystawcom dostęp do wi-fi, prądu, stołów i krzeseł.


Dodatkowo nasz parking oraz doskonale usytuowane wejście pozwalają ustawić bardzo atrakcyjną i efektywną ekspozycję obok, której będą musieli przejść wszyscy uczestnicy. Nawet najbardziej wyszukane i skomplikowane struktury nie utrudnią dostępności parkingu czy też przebiegu innych części spotkania, ale zapewnią pełną ekspozycję stoisk.


Zamknięte targi mogą się odbywać na naszej Sali Rubinowej o powierzchni 600m2 lub mniejszej Sali Szafirowej 330m2 obydwie sale charakteryzują się brakiem przeszkód, wysokością 6 – 7 m, dostępem do internetu, dużą ilością gniazd elektrycznych i siłowych, doskonałym oświetleniem oraz klimatyzacją.


Skontaktuj się z naszym Zespołem Koordynatorów Wydarzeń Targów i Wystaw


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: (22) 256 97 07


 

ngo-baner

baner-grupy-turystyczne