rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

Małe wielkie spotkania czyli kiedy specjalnie wyselekcjonowana grupa potrzebuje odbyć spotkanie, zaplanować lub zintegrować się. W Kuźni Napoleońskiej rozumiemy specyfikę tego typu wydarzeń oraz ich potrzeb. Oprócz dyskretnych sal dobieranych specjalnie do wielkości i potrzeb grupy na gości czeka szereg możliwości dodatkowych. Indywidulanie skonfigurowane przerwy kawowe, posiłki na oddzielnych salach restauracyjnych lub prywatnych salach gastronomicznych, wieczorne bankiety lub grille w odpowiednio dobranym miejscu lub plenerze.


Dodatkowo programy eventowe i integracyjne dedykowane mniejszym grupom, gdzie nacisk kładziony jest na całą grupę lub rozwój indywidualny. W ofercie proponujemy programy od rozbudowanych i wymagających zabaw w terenie po spokojne i przydatne warsztaty wiedzy oraz umiejętności (np. pierwsza pomoc, wiedza o whisky, cocktailach, winie, stylizacjach itp.)


Również wieczorem możemy zaskoczyć ciekawymi pomysłami rozrywki i urozmaicenia wieczoru.

 

Koordynacja grup biznesowych, konferencyjnych, szkoleniowych i targowych
Tel.:    (+48 22) 256 97 07
Fax:     (+48 46) 861 52 71

 

Email:      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 


ngo-baner

baner-grupy-turystyczne