rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

Biesiada Łowicka
Łowicz i jego tradycje to wciąż dla większości Polaków nieodkryta kultura a przecież to jedna z najpopularniejszych tego rodzaju regionalnych atrakcji Mazowsza. Łowicki strój z charakterystycznymi pasiakami , skoczne oberki i kolorowe wycinanki  to tylko kilka z wielu atrakcji w stylu łowickim. Oczywiście nie zapominajmy o tradycyjnych napitkach regionu i jego potrawach.   

 

Ceproskie party
Najwięksi „Zbójnicy z Mazowsza”  specjalnie dla Państwa przygotowali biesiadę w stylu góralskim. W trakcie biesiady będziemy zbójować na całego jak to zbóje potrafią najlepiej. Nauczymy gości swojego fachu i obyczajów. Całość przy oprawie muzycznej – piosenki ludowe. Zabawy i stroje instruktorów to połączenie tradycji kilku regionów Polski.

 

Kontuszowe swawole
Zabawa biesiadna utrzymana w stylu czasów szlacheckich XVII wieku. Według tejże tradycji  szlachta miała odziedziczyć po legendarnym ludzie Sarmatów umiłowanie wolności, gościnności, dobroduszności, męstwo oraz odwagę. Gospodarze imprezy ubrani  w szlacheckie stroje przedstawią nieznane do tej pory zwyczaje i tradycje naszych zacnych przodków.

 

Dowiedz się więcej:

 

Eventy i Integracja
Tel.:    (+48 22) 256 97 07
Fax:     (+48 46) 861 52 71

Email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

ngo-baner

baner-grupy-turystyczne