rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

chicago

cień

Chicago

Lata 30 Ameryki to okres najciekawszego eksperymentu społecznego w historii. I nigdzie nie wpłynął on na ludzi jak w Chicago. Prohibicja czas smutnego życia bez alkoholu i rozrywek, ale nie u nas...

bazar-rozyckiego

cień

Bazar Różyckiego

Miejsce już legendarne. Miejsce, gdzie pośród szarości komunizmu można było znaleźć wszystko. Wejdź w świat handlarzy, przemytników, cinkciarzy i hazardzistów i miejsc rozrywki.

ohp

cień

OHP

Organizacja, Humor i Przygoda. Propaganda sukcesu w czasach PRL potrafiła zdziałać cuda. Wszyscy kolektywnie pracowali dla dobra wspólnego. Hasłem przewodnim w pracy było praca na „300 procent normy”.

 

tropicana

cień

Tropicana

Witaj w podróży przez Zwrotnik Raka. Odwiedź z nami Karaiby, Meksyk, Hawaje i pozwól się zagnać wiatrom na daleki wschód. Ten wieczór to wyprawa łącząca ze sobą muzykę, taniec, koktajle i rozrywkę.

biesiady

cień

Biesiady

Biesiady tematyczne to pomysł na wieczór pełen lekkiej i przyjemnej zabawy. Od biesiad z muzyką i śpiewam w stylu łowickim przez tradycyjne szlacheckie zabawy po góralskie klimaty.

impreza-muzyczna

cień

Impreza muzyczna

To więcej niż zwykła dyskoteka, tego wieczoru, ma królować taniec i muzyka. Wieczór jest animowany na stylizowaną zabawę w wybranym przez Państwa klimacie.

 

na-zamku-shoguna

cień

Na zamku Shoguna

Prezentujemy Państwu japoński wieczór pełen kolorów, pokazów oraz doskonałego sushi. W czasie wieczoru doskonale ucharakteryzowana i przebrana grupa animatorów poprowadzi orientalny wieczór atrakcji.

oktoberfest

cień

Oktoberfest

Bawaria to region słynący z największego na świecie festiwalu piwa Oktoberfest. Niesamowity jarmark rozmaitości rozrywkowej z tętniącą życiem muzyka bawarską, konkursami oraz piwem.

programy-taneczne

cień

Programy taneczne

Dynamika, wdzięk, muzyka. Niewiele może się równać emocjom jakie towarzyszą tańcowi i jego choreografii. Taniec bez słów oddaje to czego nie można zapisać na kartach nawet największej powieści.

 

ngo-baner

baner-grupy-turystyczne