rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

teren-cross

cień

Teren Leśno Crossowy

Nasz prywatny teren leśno – terenowy. Miejsce do rozgrywania zabaw i gier, organizacji pikników oraz wszelkich atrakcji wymagających dużego terenu (ponad 3 ha).

teren-zalew

cień

Zalew Bolimowski

Urokliwy Zalew Bolimowski jedno z niewielu „nieodkrytych miejsc na Mazowszu” Pełna infrastruktura, zabawy wodne, pikniki, grille.

teren-ogrod-altana

cień

Ogród i Altana

Ponad 3000 m2 ogrodu na zabawy integracyjne i pikniki. Doskonałe miejsce kompnujące się z zajęciami na salach konferencyjnych. Altana z zadaszeniem ze stołami i ławami biesiadnymi.

teren-ranczo

cień

Ranczo

3 altany grillowe, namiot biesiadny z parkietem tanecznym, jeziorko, łowienie ryb, jazda konna, bryczka i a to wszystko położone w przestronnym i urokliwym krajobrazie wiejskim.

teren-sala-rubinowa

cień

Sala Rubinowa

Imponująca Sala (600 m2, 6 m wysokości) dająca bardzo szerokie możliwości kreowania wydarzeń konferencyjnych, bankietowych czy też eventowych. Bez kolumn lub innych przeszkód.

teren-sala-szafirowa

cień

Sala Szafirowa

330m2 powierzchni o dużych możliwościach aranżacji warsztatów, programów integracyjnych czy też pokazów. Wysokość do 9m z sufitem i możliwości podwieszania sprzętu dodatkowego. 

teren-sale-konferencyjne

cień

Sale Konferencyjne

Ponad 1700m2, 14 sal konferencyjnych o różnej wielkości to nieskończone możliwości kreacji warsztatów czy działań integracyjnych.

 

 

teren-restauracje

cień

Restauracje

3 restauracje o zróżnicowanym klimacie i możliwościach od grilla po klasyczne aranżacje mogą stanowić doskonałe miejsce na warsztaty i wieczory tematyczne.

 

ngo-baner

baner-grupy-turystyczne