rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

Akademia policyjna

Akademia Policyjna szuka nowych rekrutów, wiek, płeć, kondycja, predyspozycje zostały zniesione. Jedynym kryterium jest chęć walki z przestępczością. Tak to początek kultowej komedii „Police Academy”.

akademia-policyjna

cień

Rozbitkowie

Wasz samolot rozbił się na tajemniczej wyspie. Z wraku udało Wam się uratować tylko kilka przedmiotów. Reszta zależy od Waszych umiejętności i pomysłowości.

rozbitkowie

cień

Paintball

Doskonała zabawa zespołowa i indywidulana. Rozgrywki na interesującym terenie leśno crossowym. Scenariusze doskonale wykorzystujące jego możliwości i łączące aspekty szkoleń jednostek wojska i policji.

paintball

cień

SWAT Academy

SWAT - wyspecjalizowana jednostka policji, działająca w obrębie ważniejszych departamentów policji amerykańskiej. W tym programie łącząc elementy ich szkolenia i filozofii.


swat-academy

cień

Uratuj mi życie

Ratownictwo drogowe i ratownictwo katastrof to najszybciej rozwijające się dziedziny medycyny ratunkowej. Gra scenariuszowa ma charakter realistycznego szkolenia z zakresu pierwszej pomocy.


uratuj-mi-zycie

cień

Creative Games

Integracja przez kreatywność to jedna z najskuteczniejszych metod budowania zespołu, a jednocześnie doskonała zabawa. Od wykreowanie wizji projektu, poprzez wspólną realizację do wzajemnej integracji.


creative-games

cień

Pikniki

Hotel Kuźnia Napoleońska to doskonałe miejsce do organizacji pikników firmowych, dla rodzin czy też dzieci. Szerokie możliwości doboru miejsca, tematyki i zabaw zagwarantują wspaniałe chwile.


pikniki

cień

Zabawy integracyjne

Dla tych wszystkich, którzy


zabawy-integracyjne

cień

ngo-baner

baner-grupy-turystyczne